دوره تخصصی تابلوخوانی بورس ایران

دوره تخصصی تابلوخوانی در بورس ایران شما را یک متخصص تابلوخوان میکند که هر سهم را با نگاه به تابلو آن شناسایی کنید و رفتار عرضه و تقاضا دیگران را در آن سهم شناسایی کنید و با بزرگان بازار همراه شوید و زمانی که آنها ورود و خروج میخواهند انجام دهند دقیقا شما هم این کار را انجام دهید حتی زمانی که بورس ایران منفی هست شما سهام های بسیار سود آور را شناسایی کنید و بخرید و در زمانی که همه میترسند در بورس شما با خیال آسوده سرمایه گذاری و سود های عالی بدست بیاورید شما یک متخصص تابلوخوان می شوید و با نگاه کردن به تابلو سهم آینده آن سهم را تشخیص می دهیدو بهترین نقاط ورود و خروج را بدست می آورید.با این دوره با خیال آسوده در بورس سرمایه گذاری کنید و در زمان رشد بازار شما سود آور ترین سهم را انتخاب کنید و در زمانی منفی بازار بازهم شما سود آور ترین سهم را انتخاب و سرمایه گذاری کنید.

  • سهام ها را در بهترین زمان شناسایی و خرید میکنید

  • با نهنگ های بازار همراه می شوید و شنا میکنید

  • قبل از ماهی های بازار سهم را شناسایی میکنید

  • یک سرمایه گذار متخصص در بورس ایران می شوید

به مدت محدود

کد تخفیف : tablokhani99

توجه :

تخفیف به مدت محدود و به تعداد محدود ارایه می شود و هر لحظه امکان اتمام تخفیف وجود دارد.

دوره جامع تحلیل تکنیکال

آموزش معرفی بازار های مالی و تحلیل تکنیکال کلاسیک در این دوره به صورت کامل و جامع تحلیل تکنیکال بازار های مالی را آموزش میبینید و با تمرین مستمر می توانید به راحتی در بازار بورس فعالیت خود را شروع کنید. تمام مباحث تحلیل تکنیکال به صورت کامل و جامع برای شما آماده و ارایه شده است. این دوره به مبلغ ۵۸۰/۰۰۰ تومان برای شما رایگان ارایه شده است و امیدواریم از دوره ارزشمند بهترین بهره را ببرید. این دوره به صورت آنلاین می باشد و با ثبت نام در دوره به صورت رایگان دوره کامل در اختیار شما قرار میگیرد. برای یادگیری بهتر شما حتما باید درس ها به ترتیب مشاهده کنید و باید حداقل ۲۰ دقیقه از ویدیو را مشاهده کنید تا به جلسه بعدی دسترسی داشته باشید.برای تکمیل جلسه دکمه تکمیل شده را بزنید.

دوره تحلیل تکنیکال: 1000 دقیقه آموزش 12 جلسه آموزش

 

دوره تخصصی هوش بورسی

آموزش فوق تخصصی بازار های مالی (خبره بازار بورس) این دوره بسیار حرفه ای و تخصصی می باشد و کاملا متفاوت با دوره تحلیلی دیگر می باشد در این دوره برخلاف دوره های تحلیلی رباتی و محاسباتی شما به تحلیل احساس اصلی بازار می پردازید و وارد یک معامله لذت بخش می شوید. در این دوره ۶ ماه به صورت قدرتمند به صورت مستقیم پشتیبان شما هستیم تا به موفقیت برسید. وقتی به صورت تخصصی وارد بازارهای مالی می شوید ضررهای شما از سود های شما لذت بخش تر است چرا که هر نقطه ضرر یک سیگنال سودآور قوی است. برای یادگیری بهتر شما حتما باید درس ها به ترتیب مشاهده کنید و باید تمام ویدیو را مشاهده کنید تا به جلسه بعدی دسترسی داشته باشید.برای تکمیل جلسه دکمه تکمیل شده را بزنید.

دوره هوش بورسی: 4000 دقیقه آموزش 30 جلسه آموزش